Před plůtkem

Autor: Stanislav Hlinovský
(1924 Tábor - 1994 Tábor)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1973
Šířka: 27 cm, výška: 33 cm, rámování: 37,5 x 31,5 cm

Konec dražby: 24.11.2021 19:37 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč