79. Pole
Autor: Stanislav Hlinovský
(1924 Tábor - 1994 Tábor)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: kombinovaná technika, datace: 1988
Šířka: 57 cm, výška: 13 cm, rámování: 25 x 77 cm
Konec dražby: 13.09.2022 19:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč