83. Strom na poli

Autor: Stanislav Hlinovský
(1924 Tábor - 1994 Tábor)

Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: kombinovaná technika, datace: 1987
Šířka: 45 cm, výška: 7,5 cm, rámování: 19 x 64 cm

Konec dražby: 13.09.2022 19:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč