52. Jarní nálada
Autor: Božena Vejrychová Solarová
(1892 Praha - 1978)
signováno vlevo dole, na reversu razítko čfvu, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 29,5 cm, výška: 21 cm, rámování: 34 x 42 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.12.2020 19:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč