Jarní nálada

Autor: Božena Vejrychová Solarová
(1892 Praha - 1978)

signováno vlevo dole, na reversu razítko čfvu, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 29,5 cm, výška: 21 cm, rámování: 34 x 42 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.12.2020 19:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč