15. Dva muži a ženy
Autor: Vladimír Renčín
(1941 Pečky (Kolín) - 2017)
Signováno vpravo uprostřed, věnování Jindřichovi Brabcovi s datací, paspartováno a zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 17,5 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 19 x 24 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.07.2022 20:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč