30. Návrh anekdoty - Brabenci

Autor: Vladimír Renčín
(1941 Pečky (Kolín) - 2017)

Nesignováno. Na reversu razítka s číslem vydání časopisu Mladý Svět, publikováno v čísle 19. roku 1969 na straně 27. Vydání časopisu přiloženo. Paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: perokresba, datace: 1969?
Šířka: 29 cm, výška: 7 cm, rámování: 30 x 44 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.11.2022 20:24 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč