Nad Velkou Úpou

Autor: František Škoda
(1931 Libáň - 1988)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 31 cm, výška: 24 cm, rámování: 35,5 x 42 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.10.2020 22:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč