Pouť

Autor: Bohuslav Suchý
(1907 Praha - 1967 Pardubice)

Signováno v pravo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 80 cm, výška: 38,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.12.2020 21:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč