Spišská Podhradí

Autor: Bohuslav Suchý
(1907 Praha - 1967 Pardubice)

Signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Šířka: 57 cm, výška: 48,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.12.2020 21:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč