Lom

Autor: Bohuslav Suchý
(1907 Praha - 1967 Pardubice)

Signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na sololitu
Šířka: 90 cm, výška: 45 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.12.2020 19:57 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč