10. Malý flétnista

Autor: Émile Bert
(1814 Grammont - 1847 Gent Belgie)

signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 49 cm, výška: 59 cm, rámování: 82 x 71 cm

Konec dražby: 07.12.2017 18:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 8 500 Kč