181. Květinové zátiší
Autor: Jiří Georges Kayser
(1918 Písek)
signováno a datováno vpravo nahoře, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1978
Šířka: 48 cm, výška: 35 cm, rámování: 44 x 58 cm
Konec dražby: 24.11.2021 20:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč