Květinové zátiší

Autor: Jiří Georges Kayser
(1918 Písek)

signováno a datováno vpravo nahoře, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1978
Šířka: 48 cm, výška: 35 cm, rámování: 44 x 58 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč