175. Věž
Autor: Miroslav Vaculík
(1940 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, olištováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na desce, datace: 1986
Šířka: 25 cm, výška: 35 cm, rámování: 37,5 x 27,5
Konec dražby: 24.11.2021 20:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč