Věž

Autor: Miroslav Vaculík
(1940 Praha)

signováno a datováno vlevo dole, olištováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na desce, datace: 1986
Šířka: 25 cm, výška: 35 cm, rámování: 37,5 x 27,5

Konec dražby: 07.06.2021 21:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč