Hradišťko

Autor: František Vlach
(1941 Praha)

Signováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 65 cm, výška: 45 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.12.2020 20:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč