96. Hradišťko
Autor: František Vlach
(1941 Praha)
Signováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 65 cm, výška: 45 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.12.2020 20:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč