Cesta mezi břízkami

Autor: Oskar Matýsek
(1885 - ?)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: monotyp
Šířka: 15 cm, výška: 13 cm, rámování: 35 x 29,5 cm

Konec dražby: 05.10.2020 21:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč