168. Akt
Autor: František Boček
(1912 Trhové Sviny - 1981 Karlovy Vary)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: kombinovaná technika, datace: 1972
Šířka: 50 cm, výška: 59 cm, rámování: 80 x 70 cm
Konec dražby: 08.08.2022 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč