V Lukavci

Autor: Marian Velba
(1930 Hradiště pod Vrátnom - ?)

signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: akvarel, datace: 1975
Šířka: 40 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 56 x 45 cm

Konec dražby: 05.10.2020 21:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč