171. V Lukavci
Autor: Marian Velba
(1930 Hradiště pod Vrátnom - ?)
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: akvarel, datace: 1975
Šířka: 40 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 56 x 45 cm
Konec dražby: 24.11.2021 20:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč