1. Modelka v křesle
Autor: Georg Kars
(1880 Kralupy nad Vltavou - 1945 Ženeva, Švýcarsko)
signováno vpravo dole, datováno vlevo dole 1928
Technika: kresba na kartonu, materiál: na kartonu, datace: 1928
Šířka: 46 cm, výška: 62 cm, rámování: 86 x 71 cm
Konec dražby: 25.09.2017 18:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 13 500 Kč