1. Modelka v křesle

Autor: Georg Kars
(1880 Kralupy nad Vltavou - 1945 Ženeva, Švýcarsko)

signováno vpravo dole, datováno vlevo dole 1928
Technika: kresba na kartonu, materiál: na kartonu, datace: 1928
Šířka: 46 cm, výška: 62 cm, rámování: 86 x 71 cm

Konec dražby: 25.09.2017 18:00 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 13 500 Kč