2. Rodina
Autor: Georg Kars
(1880 Kralupy nad Vltavou - 1945 Ženeva, Švýcarsko)
Kars George (Jiří), signováno vlevo dole, certifikát pravosti díla přiložen
Technika: kresba na kartonu, materiál: na kartonu
Šířka: 43 cm, výška: 24 cm, rámování: 39,5 x 60 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 07.12.2017 18:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 9 900 Kč