204. Karel Petrbauer - Podzimní den
Signováno vpravo dole, volný grafický list
Technika: kvaš
Šířka: 22 cm, výška: 30 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.12.2020 21:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč