Na lovu ptáčků

rámováno ve zlatém rámu
Technika: olej na dřevě
Šířka: 20 cm, výška: 23 cm, rámování: 45 x 43 cm

Konec dražby: 07.04.2020 21:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč