43. Horské štíty

Autor: Jan Bulíř
(1904 Dubnice - 1986 České Budějovice)

Signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: kvaš, materiál: karton
Šířka: 31,5 cm, výška: 41 cm, rámování: 53 x 41 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.11.2022 20:33 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč