91. Vltava pod Fričovou
Autor: Jan Bulíř
(1904 Dubnice - 1986 České Budějovice)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 71 x 91 cm
Konec dražby: 05.10.2020 20:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč