4. Dom v záhrade II.
Autor: Michal Tillner
(1895 Vídeň, Rakousko - 1975 Bratislava)
signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu, datace: 1965
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 84 cm
Konec dražby: 05.10.2020 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč