177. V lese
Autor: Richard Viandier
(1858 Belgie - 1949)
signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 24,5 cm, výška: 16 cm
Konec dražby: 24.11.2021 20:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč