6. V lese

Autor: Richard Viandier
(1858 Belgie - 1949)

signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 24,5 cm, výška: 16 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:02 SELČ

Zbývá: 14d 18h 43m 5s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč