111. Ostrava
Autor: Tomáš Lax
(1948 Ostrava)
na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: asambláž, materiál: olej a materiály na plátně, datace: 1966
Šířka: 73,5 cm, výška: 110 cm, rámování: 114 x 77 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.10.2020 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 10 000 Kč