106. Dívka
Autor: Alexander Pavel Taťoun
(1954 Rýmařov)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 2002
Šířka: 90 cm, výška: 79 cm, rámování: 84 x 94
Konec dražby: 05.10.2020 20:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 6 000 Kč