Lávka přes říčku - Barbizonská škola

Autor: Alfred Joly
(? Francie - ?)

signováno vpravo dole, datováno 1881, původní francozský zlacený rám
Technika: olej na dřevě, datace: 1881
Šířka: 22 cm, výška: 16 cm, rámování: 37 x 42 cm pošk.

Konec dražby: 26.09.2017 20:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč