206. Karlův most v Praze
soubor dobových tisků s pohledy na Karlův most v deskách, obsahuje popis jednotlivých přispěvujících výtvarníků a volné listy s zobrazením částí Karlova mostu
Technika: tisk na kartonu, datace: 1908
Šířka: 26 cm, výška: 34 cm, rámování: v deskách
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.07.2019 15:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč