205. M. Javůrek - Zátiší se džbánem
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 45 cm, výška: 27 cm, rámování: 40 x 58 cm
Konec dražby: 08.06.2020 21:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč