1. Boží Muka ve Starém Sedle u Orlíka

Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, na reversu popis
Šířka: 10 cm, výška: 13,5 cm, rámování: 35 x 25 cm

Konec dražby: 02.02.2023 20:00 SEČ

Aktuální cena: 700 Kč

Zbývá: 3d 4h 3m 11s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč