11. Zátiší s paletou
Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)
signováno vlevo dole a na reversu, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 89 cm, výška: 66 cm, rámování: 70 x 94 cm
Konec dražby: 11.10.2022 19:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč