15. Praha z Letné - velký formát
Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)
signováno vlevo dole, rámováno, dílo pochází z rodiny autora
Technika: olej na plátně
Šířka: 101 cm, výška: 65 cm, rámování: 71 x 106 cm
Konec dražby: 05.10.2020 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 200 Kč