Boží muka v Újezdě u Vodňan

Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, na reversu popis
Šířka: 12 cm, výška: 17 cm, rámování: 31 x 21 cm

Konec dražby: 15.07.2024 20:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč