Kosatce a Tulipány

Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)

Signováno vpravo dole, orámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 73 cm, výška: 93 cm, rámování: 97 x 78 cm

Konec dražby: 09.12.2020 21:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 900 Kč