2. Boží muka v Borkovicích (Soběslav. Blata)
Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, na reversu popis
Šířka: 9,3 cm, výška: 13,3 cm, rámování: 34 x 26,5 cm
Konec dražby: 02.02.2023 20:01 SEČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 700 Kč