25. Boží muka u Trocnova
Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, na reversu popis
Šířka: 11 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 33 x 27 cm
Konec dražby: 02.02.2023 20:24 SEČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 700 Kč