25. Karlínský viadukt
Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 54 x 69 cm
Konec dražby: 05.01.2022 19:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč