27. 6020182
Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, na reversu popis
Šířka: 8,5 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 33 x 26 cm
Konec dražby: 02.02.2023 20:26 SEČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 700 Kč