3. Boží muka mezi Horaždovicemi a Blatnou

Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)

signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, na reversu popis
Šířka: 8 cm, výška: 12,5 cm, rámování: 32 x 25 cm

Konec dražby: 02.02.2023 20:02 SEČ

Aktuální cena: 700 Kč

Zbývá: 3d 3h 33m 16s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč