3. Boží muka mezi Horaždovicemi a Blatnou
Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, na reversu popis
Šířka: 8 cm, výška: 12,5 cm, rámování: 32 x 25 cm
Konec dražby: 02.02.2023 20:02 SEČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 700 Kč