4. Boží muka u Trhových Svin
Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, na reversu popis
Šířka: 7,2 cm, výška: 14,5 cm, rámování: 33,5 x 26,5 cm
Konec dražby: 02.02.2023 20:03 SEČ
Dosažená cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (1)
částka | příhoz |
700 Kč | 2.2.2023 08:10:04 |