5. Boží muka u Skrýchova (blíže Jindřichova Hradce)
Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, na reversu popis
Šířka: 10 cm, výška: 18 cm, rámování: 33,5 x 26,5 cm
Konec dražby: 02.02.2023 20:04 SEČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 700 Kč