7. Boží muka na Blatech
Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, na reversu popis
Šířka: 12 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 33,5 x 27 cm
Konec dražby: 02.02.2023 20:06 SEČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 700 Kč