Boží muka mezi Horaždovicemi a Blatnou

Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)

signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, na reversu popis
Šířka: 8 cm, výška: 12,5 cm, rámování: 32 x 25 cm

Konec dražby: 15.07.2024 20:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč